خانه / اخبار روز / فروغی: شبكه سه شجاع‌تر شده است

فروغی: شبكه سه شجاع‌تر شده است

مدیر شبکه سه سیما با حضور در برنامه حالا خورشید، گفت: ما شجاعت و شفافیت بسیاری برای مخاطب و شبکه سه قائل هستیم. برایمان بسیار مهم است كه با مردم حرف بزنیم ولی مسئولان در این زمینه همكاری نمی‌كنند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، علی فروغی صبح امروز -شنبه ۶ آبان ماه- پس از گذشت حدود ۶ ماه از دوران مدیریتش در برنامه زنده «حالا خورشید» حاضر شد و به سوالات رضا رشیدپور مجری برنامه پاسخ گفت.

در ابتدا رشیدپور اعلام کرد که طی ٦ ماه گذشته اتفاقات بسیاری در حالا خورشید افتاده که منجر به ایجاد فشارهای عجیب و غریب بر مدیر شبکه شد و ما فکر می‌کردیم که باید تعطیل کنیم و برویم ولی فشارها و ایستادگی که در این مدت از ایشان دیدیم شایسته تقدیر است.

فروغی در این برنامه ضمن اعلام اینکه در حال تحصیل حقوق در مقطع دکترا است، گفت: ما باید ببینیم شبکه سه سیما در این مدت چه معایب و محاسنی داشته و چه اتفاقاتی افتاده است. طرفداران شبکه سه در این مدت چند مساله اصلی را به عنوان مولفه‌های جدی از ما درخواست کردند. مثلا در اوج گرانی که به مردم فشار می‌آید، شبکه سه وارد ماجرا می‌شود و با مدیران و مسئولان صحبت کرده و پرسشگری ایجاد می‌کند یا درباره دریای خزر که مطرح می‌شود شما آقای ظریف را می‌آورید تا پاسخ بدهد. ضمن اینکه مستند آقای منتظری پخش شد و یا آقای مصدق که بسیار جذاب بود.

وی ادامه داد: ما شجاعت و شفافیت بسیاری قائل هستیم برای شبکه سه و برایمان بسیار مهم است که با مردم حرف بزنیم ولی مسئولان در این زمینه همکاری نمی‌کنند. مثلا آن زمان که تخم‌مرغ گران شده بود آقای علی عسکری مدام می‌گفت یک مدیر پیدا شود که در این باره حرف بزند. اگر با مردم صریح و واقعی برخورد کنیم، بسیاری از مردم مسائلشان حل می شود و اعتماد مردم نیز بیشتر خواهد شد.

فروغی با بیان اینکه در شبکه سه خیلی محکم ایستاده ایم، گفت: ما از این به بعد هم ایستاده‌ایم و شبکه سه شجاع‌تر شده است و شفاف‌تر به مسائل می‌پردازد.

این گزارش در حال تکمیل است…

درباره ی kanooneno

همچنین ببینید

نگاهی به واكنش‌های تنبيهی اروپا و آمريكا در مقابل ریاض

گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس – مهدی پورصفا: تب و تاب اولیه ماجرای خاشقچی در حال …